מחברים אותך לעתיד

איך לשמור על האייפון 11 לאורך זמן?

צילום מסך יוטיוב

מה בפוסט?

האייפון שלנו אמנם עשוי מהחומרים הטובים ביותר ובדגמים החדשים אפל אף הכריזו כי לאייפון 11 ולאייפון 11 פרו מקס יש את הזכוכית החזקה ביותר בסמארטפון בעולם. אך גם כשהיא הכי חזקה בעולם היא עדיין שבירה, צוברת שריטות ולכלוך. בנוסף לכך, הסוללה של האייפון גם היא חזקה יותר אך בשימוש ממוצע נסיים אותה כל יום דבר היוביל לשימוש מקסימלי של כ3 שנים עד שכבר לא תוכלו לסבול אותה.

אז שמירה על הסוללה, על המסך ומה עוד? כמובן על גוף המכשיר העשוי מפלדה חזקה ביותר אך עדיין יכולה לקבל שריטות ומכות. מערך המצלמות של האייפון 11 הוא בעצם השדרוג המשמעותי ביותר לאייפון 11 השנה ונוספה מצלמה נוספת למערך. כך, הפך מערך המצלמות לגדול מתמיד ויש לו שטח משמעותי. ו3 מצלמות שעליהם רצוי ביותר להגן.

מבחן ריסוק לאייפון 11

לכבוד האייפון 11, ריכזנו 11 טיפים החשובים ביותר לשמירה על האייפון החדש שלכם

 1. מגן מסך זכוכית לאייפון – הזכוכית תספוג עבור המכשיר את שלל הזעזועים של היום יום ותשאיר את הזכוכית המקורית חדשה לחלוטין. יש לבחור מגן זכוכית איכותי לאייפון 11
 2. מגן לאייפון – המגן אחראי על שמירה על גב ומסגרת המכשיר ומעניק למכשיר את ההגנה במקרה של נפילה או ספיגת זעזוע. אנחנו יודעים, רוב המגנים שנמכרים כיום הם עבים ביותר, לרוב נראים לא טוב וכמעט תמיד פוגעים בכל החוויה שבאייפון. האייפון שלנו אלגנטי ביותר ולכן רצוי למצוא מגן לאייפון 11 המשלב הגנה יחד עם שמירה על המראה המקורי של המכשיר
 3. מגן מצלמה – השנה, מערך המצלמות גדול משמעותי ולכן רצוי לשמור גם על הזכוכית שמסביב וגם על הזכוכית של העדשה עצמה. מגן שכזה יאריך את אורך חיי המצלמה, ישמור על העדשה נקייה משריטות ואף ישמור אותה שלמה. כך תוכלו להנות מהמצלמה המרהיבה של המכשיר לאורך זמן. יש לקחת בחשבון שמגן מצלמה לא איכותי פשוט יהרוס את האיכות. יש לבחור מגן מצלמה איכותי וחזק שידע לספוג גם את המכה וגם לאפשר צילום נקי.
 4. שמירה על סוללה – בכדי לשמור על הסוללה של האייפון 11 לאורך זמן, יש להקפיד על כמה מנהגים. הראשון הוא להטעין את האייפון בטווחים של בין 20%-80% , עדיף לעשות זאת כמה שיותר ולא להשאיר את האייפון מחובר לחשמל לכל הלילה. אם כמובן זאת האפשרות היחידה שלכם אז אין מה לעשות, העדיפות היא להטעין בטווחים של 20%-80%. אגב, באייפון 11 החדש, כנראה שזה גם יספיק לכם ליום שלם. בנוסף לכך, יש לשמור על הבהירות נמוכה ככל הניתן, כך תוכלו ״לשחוק״ פחות את הסוללה. גם תשמרו על העיניים וגם תשמרו על המסך. נרחיב בסעיף הבא.
 5. שמירה על המסך – בהירות המכשיר היא האויב הגדול ביותר של מסכי הoLED המתקדמים של האייפון 11 פרו והאייפון 11 פרו מקס. בכדי לשמור על המסך בצורה מיטבית ולמנוע צריבה של המסך, כדאי לשמור על בהירות נמוכה ככל הניתן. אם אתם מצליחים לקרוא זה מספיק לרוב השימושים. כמובן שאם בא לכם לשבת בבית ולראות סרטון בבהירות גבוהה בכדי להנות מהיכולות של המסך אז לגמרי בכיף. אך לשימוש בווטסאפ, הודעות, מיילים ושיחות לגמרי מומלץ לשמור על בהירות נמוכה.
 6. שמירה על החיבור של המטען- החיבור של המטען חזק ואיכותי מתמיד, אך עדיין פגיע לצערנו הרב. גם לכלוך שנכנס פנימה וגם הפינים של השיניים עלולות להיהרס. בכדי לשמור על החיבור ככל הניתן, רצוי לא להשתמש במכשיר בזמן הטעינה. כך גם תשמרו על הסוללה, גם על החיבור של המטען, גם על הכבל של המטען וגם על עצמכם מקרינה מיותר.
 7. הגנה מנזקי מים – אמנם המכשירים עמידים מאי פעם בפני מים ואבק והעמידות הולכת ועומדת בתקנים מחמירים הרבה יותר, אך עדיין רצוי לשמור על המכשיר ולא לקרב אותו למים, טוב זה לא יכול לעשות. אם אתם ממש רוצים לצלם ליד המים פשוט שמרו על המכשיר כמה שניתן.
 8. נפילות – בכדי למנוע נפילות, שימו את המכשיר תמיד במקום שיהיה לכם נוח לגשת אליו, שהתנועה לא תיהיה תנועה של מר גמיש. הקפידו להניח במקום יציב כמו שולחן או שידה ולא להתרגש מכל התראה. אם אתם בכל זאת אתם חייבים לקרוא כל התראה, שקלו שימוש בApple Watch וכך תוכלו לשמור על המכשיר יותר ולהנות מהתראות יותר. תמיד תיהיו מחוברים.
 9. שמירה על המכשיר בכיס – רצוי להכניס את המכשיר עם המסך כלפי הרגל כאשר החלק העליון של המכשיר הוא זה שנכנס ראשון. אמנם נשמע משונה ומחמיר במיוחד אך העניין הוא שהג׳ינס שלנו ובעצם כל בד דואג להשאיר אחריו שאריות והשאריות נכנסות לכל חור ובעיקר לחור של הטעינה של המכשיר. אם תכניסו הפוך הלכלוך לא יוכל להיכנס פניה. בנוסף לכך אם המסך הוא כלפי הרגל ולא כלפי הבחוץ, המסך או המגן מסך יישמרו והכיסוי של המכשיר הוא זה שיספוג את הזעזועים.
 10. אחסון על המכשיר- הקפידו על לפחות 20% מהאחסון שלכם פנוי בכדי שתוכלו להתקין תמיד עדכונים, גם כבדים במיוחד וגם תוכלו לאפשר למכשיר להשתמש בזכרון לפעולות שיאפשרו למערכת הפעלה לפעול בצורה חלקה יותר.
 11. מבחינתנו זה סעיף הזהב ובאמת החשוב ביותר- כיסוי מגן ומגן מסך לאייפון 11 זה הדבר החשוב ביותר, הם בעצם תעודת הביטוח של המכשיר שלכם, הם ישמרו עליו מפגיעות, שריטות, לכלוכים ועוד ועוד ועוד. אך לא דיי בכך, תמיד הקפידו על כל הכללים בכדי להנות מהמכשיר לאורך זמן. המכשיר לא זול, אם תשמרו עליו כמו שצריך הוא יחזיר תמורה מלאה למחיר! מלאה.

עם כאלה טיפים, אנחנו בטוחים שתהנו מהמכשיר לשנים ארוכות, תוכלו להעביר אותו לבני משפחה אחרים בהמשך הדרך ובאמת להנות מכל פרוטה שהשקעתם במכשיר שלכם.