מחברים אותך לעתיד

האירוע המיוחד של אפל – מרץ 2019

Screen Shot 2019-03-17 at 22.35.03

מה בפוסט?

כבכל שנה, אפל עורכת את האירוע המיוחד. האירוע עוסק בחידושים מיוחדים ולא בחידושים הרגילים. בחודש יוני אירוע הWWDC עוסק בחידושים בתוכנה של האייפון, מק, אייפד, אפל ווטש ואפל טיוי. בחודש ספטמבר משיקים חומרה חדשה של האייפונים, לעיתים מחשבי מק, אפל ווטש ועוד. 

השנה, האירוע נקבע ל25 למרץ, בשעה 19:00 שעון ישראל. האירוע ישודר בלייב דרך האתר של אפל 

הפעם – It’s Show Time, כך נקרא האירוע. 

האירוע יעסוק בהשקות של שירותים חדשים שאפל תשיק. השירות המרכזי שרובנו מכירים היום הוא הapple music. השירות מאפשר להאזין למוזיקה ללא הגבלה מספרייה בלתי מוגבלת של שירים בתשלום חודשי, בדומה לspotify. המודל של תשלום חודשי עבור שירות ללא הגבלה תפס תאוצה בשנים האחרונות ושחקניות רבות משתמשות במודל זה. לדוגמא Netflix המאפשרת לצפות בסרטים וסדרות מתוצרת שלה וגם מתוצרת יצרני תוכן אחרים. אפל ככה הנראה נכנסת למשחק ותתחרה בנטפליקס על המנויים. ממש לא מזמן, הפיצ׳ר Airplay נפתח רשמית ליצרנים חיצוניים כדוגמת סמסונג ו LG, מה שמרמז על תחרות אגרסיבית מצד אפל. הם רוצים להיות במכשירים של כולם, לא רק במכשירים מתוצרתה, בדומה לApple Music המאפשר גם למשתמשי אנדרואיד להנות מהשירות. 

בנוסף לשירותי הוידאו, אפל ככל הנראה תשיק שירות של חדשות פרמיום – Apple News, כצפוי השירות יאפשר לקרוא כתבות תוכן איכותיות ואולי גם ללא פרסומות בכלל בתמורה למנוי חודשי.

פרט לשירותי התוכן, השמועות מספרות גם על מספר מכשירים שיושקו: 

אייפד חדש – סבירות גבוהה, מתאים לשנים קודמות 

איירפודס חדשים – סבירות בינונית, יותר מתאים שיושקו יחד עם האייפון החדש ולקראת החגים בארה״ב. 

אייר פאוור – המטען האגדי של אפל, אשר הושק לפני כשנה וחצי באירוע של אפל עדיין לא יצא אל השוק. סבירות גבוהה שיושק בקרוב אבל יותר סביר שיושק יחד עם האיירפודס עם טעינה אלחוטית וכמובן לקראת החגים בארה״ב. ייתכן גם כי מכשיר כזה יושק בהשקה שקטה ולא יוצג פעם נוספת באירוע. פשוט המכשיר יופיע באתר האינטרנט. 

iOS 12.2 – אשר נמצאת כרגע בגרסת בטא. תוכלו למצוא את כל החידושים בלינק

נקווה שאפל ימצאו את הדרך להפתיע עם חידושים כמו שרק אפל יודעים. הלקוחות צמאים לחידושים משמעותיים ולא לעוד כפתור בבאר העליון שאמנם יהיה יעיל אך לא משנה חיים. המשתמשים של אפל רוצים עוד ויותר, כמה שיותר. 

אפל יודעים להמציא את הגלגל ועשו זאת לאחרונה עם האיירפודס. אנחנו בטוחים שאפל ימצאו את הדרך לחדש ולרענן את המוצרים.