מחברים אותך לעתיד

3 יוטיוברים שכדאי לעקוב אחריהם

christian-wiediger-1320093-unsplash

מה בפוסט?

למי שלא יודע ולא שם לב יוטיוב הפכה לפלטפורמה עוצמתית ביותר המאפשר לצרוך תכנים מכל הסוגים: חדשות, סקירות, השוואות, דעות ומה לא. הפלטפורמה מאפשרת לכל אדם להעלות מה שהוא רוצה לפלטפורמה ולפרסם באופן ציבורי. בשנים האחרונות אנשים הפכו את היוטיוב למקצוע שלהם, הם מעלים תכנים בנושא מסוים ומתמחים בו. בעולם הטכנולוגיה היוטיוב מהווה מקור עשיר של תכנים ייחודיים של יוטיוברים שהפכו למקצוענים והוידאוים שהם מייצרים מושקעים ברמות של קולנוע. חלקם אף מחזיקים צוותים שלמים של צלמים, עורכים וכותבי תסריטים. 

בראש ובראשנה- MKBHD

הבחור בן 25, מייצרים סרטונים מגיל 12 בערך ועם השנים הוא הפך לאחת הדעות החשובות בעולם הטכנולוגיה. מה שמייחד אותו בעיקר זה האיכות של התכנים בין אם בדיוק של הטקסטים ועד לצילומים באיכות של בית קולנוע. ושאנחנו אומרים בית קולנוע אנחנו מתכוונים לזה. הצילומים נלקחים באמצעות מצלמת RED אשר משמשת לצלמים בהוליווד ועלותה כ 80,000$ דולר שהם כ300,000₪, נכון וזה לא כולל את האבזור מסביב שבטח עולה עוד כמה עשרות אלפי שקלים. את התכנים שהמצלמה מצלמת לא כל מחשב ולא כל מחשב עריכה יכול לערוך, בשביל זה יש לו איימק פרו משודרג לטופ, שעלותו כ25,000$ שהם כ 90,000₪, נכון וזה לא כולל את האבזור מסביב ואת האחסון של כל המדיה, שמסתכמת בכ20,000$ נוספים, לא מאמינים? לחצו כאן

Linus Tech Tips

מי שרוצה ללמוד הרבה ולקבל המון מידע על טכנולוגיה חייב לעקוב אחרי Linus Tech Tips

לינוס מייצר תכנים אייכותיים במיוחד אשר נותנים באמת ערך לצופים. התסריטים של לינוס פשוט גאוניים, מהירים וסופר מדויקים. פשוט תענוג. 

לינוס מחזיק צוות של 25+ עובדים בכדי לייצר את כל התכנים שהוא מייצר. התכנים עולים לא לערוץ אחד אלה ל3: 

  1. Linus Tech Tips – בערוץ זה בעיקר עולות סקירות של מוצרים חדשים ובדיקות של כל מיני סטאפים. 
  2. Techquickie – בערוץ זה עולים סרטונים המסבירים במהירות האפשרית איך טכנולוגיות עובדות. 
  3. TechLinked- כל החדשות של עולם הטכנולוגיה.

בסרטון הלא אופייני הבא תוכלו לראות את הסיור במתחם שלהם שכולל מספר סטודיוים, משרדים וסתם חללים ריקים 

סרטון אופייני לטק קווקי: 

Jonathan Morrison

אם אסטטיקה וטכנולוגיה מתקשרים איכשהו ביניהם אז זה קורה כאן, בניצוחו של ג׳ונתן. גם לג׳ונתן יש צוות של עובדים ומצלמות ברמה הגבוהה ביותר וגם סטודיו בעיצוב נקי ומנימליסטי ביותר. הסרטונים עשויים היטב ללא נושא מסוים, בעיקר סקירות של מוצרים. 

בסקירה הבאה תוכלו לראות את סטאפ שהוא הכין לגלקסי אס 10 פלוס:

אנחנו כמובן נמשיך לעדכן ולהמליץ על יוטיוברים ששווה לעקוב אחריהם. בעתיד גם כאלה פחות מוכרים, אבל לדעתנו מי שמתעניין בטגנולוגיה, סמארטפונים וכד׳ זאת נקודת התחלה מצוינת. אז יאללה לפתוח חשבון יוטיוב ולעקוב אחריהם, תגלו עולם וחוויה אחרת לגמרי.