מחברים אותך לעתיד

פייסבוק חדש!

twitter-292994_1920

מה בפוסט?

אתמול, באירוע השנתי של המפתחים של פייסבוק, הכריזה ענקית הסושיאל על הגישה החדשה שלה – פרטיות. המילה פרטיות חזרה לא מעט בנאום של צוקרברג. בנוסף לגישה החדשה של פייסבוק הוצגו גם האפליקציות החדשות, גם לאייפון, גם למק ולווינדוז עם המראה החדש אשר תואם את הגישה החדשה. 

הגישה החדשה של פייסבוק 

אז לאחר לא מעט מחדלים שהתגלו בצורה שהפלטפורמה בנויה ואיך שמור המידע של המשתמשים, יחד עם השימוש שעושה הרשת החברתית במידע של המשתמשים, עולה לבמה צוקרברג ולא מפסיק לדבר על פרטיות. אז איך זה קורה? קודם כל, צוקרברג גם דיבר על כך שזה נראה לא כל כך אמין שהם עושים את זה, ואין להם מוניטין טוב עם פרטיות. אבל זאת האמת, הם לגמרי מתכוונים לכך שהם מתמקדים בזה והם לקחו את מיטב מומחי האבטחה בעולם בכדי לשפר את האבטחה בפלטפורמה. 

הקבוצות 

פייסבוק השוותה את העולם שלה לעולם האמיתי, מבחינתה, הניוז פיד הוא בעצם הטיימס סקוואר והקבוצות הן בעצם השכונות, המסנג׳ר הוא ממש הסלון בבית עם קבוצות מאוד אינטימיות. 

חלק מרכזי בגישה של פייסבוק הוא הגישה לקבוצות שאותן הם רוצים לפתח כמה שניתן. הם בטוחים שהעתיד נמצא בקבוצות הקטנות שבהן אנחנו רוצים לקחת חלק ולא רק לעקוב אחר מפורסמים רבים. 

פייסבוק ככל הנראה הולכת להוריד הילוך עם הניוז פיד ולתת יותר במה לקבוצות ולאירועים בפייסבוק. 

העיצוב החדש של פייסבוק יעזור גם הוא למשתמשים למצוא קבוצות שאליהם הם רוצים להשתייך או לקרוא את התכנים בהם. בנוסף לכך הפלטפורמה תאפשר למשתמשים להכיר חברים חדשים דרך הפלטפורמה, הצעות שיוצעו למשתמש על סמך אלמנטים משותפים כמו היכן הוא למד או מועסק. 

האפליקציות לאייפון ולאנדרואיד יושקו באופן מיידי בארה״ב ובהמשך גם בשאר המדינות. כמו כן, אפליקצית הweb תתעדכן בחודשים הקרובים. 

פייסבוק מסנג׳ר 

פלטפורמת המסרים המיידים של פייסבוק תתמקד בחברים קרובים שאיתם אנחנו רוצים להיות בקשר יום יומי. בראש ובראשנה, האפליקציה תכיל אבטחה ברמה מאוד גבוה התאפשר למשתמשים בלבד להיות חשופים לתוכן והוא יהיה מוצפן בתוך המכשיר. גם לפייסבוק בעצמה לא יהיה גישה לתוכן ולכן גם הפרטיות תישמר. פייסבוק למשל לא תוכל לפרסם לנו על סמך מה שהתכתבנו עם חברים במסנג׳ר. 

האפליקציה עצמה עברה שינוי מהותי ונבנתה מחדש לגמרי עם אלמנטים של קבוצות ומידע מאובטח יחד עם מהירות טעינה מהיר ביותר. האפליקציה תיהיה מהירה פי 2 מהממוצע של אפליקציות מובילות אחרות. האפליקציה גם תיהיה קלה יותר על המכשיר ולא תצרוך הרבה מקום – כ20% פחות. 

במחשב, לא תצטרכו יותר להיכנס מחדש לדפדפן בכל פעם שתקבלו הודעה, מעכשיו תוכל להתקין אפליקציה ייעודית למחשב המאפשרת שימוש מהיר ונוח בצורה משמעותית, יחד עם אבטחה בלתי רגילה לפייסבוק.

יחד עם כל הטוב הזה, תוכלו לבצע במסנג׳ר שיחות וידאו עם מספר חברים. 

דייטינג

פיסבוק משיקים גם את הויז׳ן שלהם לדייטינים ואיך זה יכול להיעשות בתוך הפייסבוק.

איזור הדייטים יהיה נפרד ואישי שם תוכלו למנות 9 שמות של חברים שאתם דלוקים עליהם ואם אתם נמצאים ברשימה גם אצלם, יפתח לכם חלון צ׳אט.