מחברים אותך לעתיד

למה גלקסי 10 e – הוא הסמארטפון הטוב ביותר לרוב האנשים

צילום מסך - סמסונג

מה בפוסט?


ממש לאחרונה, סמסונג השיקה את שלושת מכשירי הדגל שלה: 

Galaxy S10

Galaxy S10+

והדגם המוזל – Galaxy S10e

אז מה הקטע עם הדגם המוזל הזה ? 

גם אפל עשו כזה – אייפון XR

אז הקטע הוא כזה, התחרות הבלתי פוסקת אחר החדשנות והצגת היכולות המרשימות ביותר, הביאו את היצרניות גם לשיפור חומרים ואיכות בנייה של המכשיר, יחד עם שילוב של טכנולוגיות מתקדמות ביותר שלא תמיד זולות כל כך לייצור או הטמעה. יחד עם תוכנה ברמה הגבוהה ביותר, המכשירים הופכים לבעלי יכולות בלתי נתפסות. אבל האם כולנו צריכים את רמות הגימור הגבוהות ביותר? גם ככה נשים כיסוי מגן שקוף איכותי לאייפון במקרה הטוב. האם אנחנו צריכים עמידות למים כפולה או שגם ככה זה רק למקרה חירום? מה לגבי המצלמות? האם אנחנו צריכים 3 או 4 עדשות צילום? כנראה שאחת תסרוק את המסמכים ותצלם את התמונה המשפחתית מספיק טוב. 

אז יחד עם ההבנות שלא כל המשתמשים צריכים  את המכשיר ברמה הגבוהה ביותר ועם כל הטכנולגיות הכי חדישות, אבל כן חשוב למשתמשים לרכוש מכשיר שיחזיק לכמה שנים טובות, היצרניות החלו לייצר מכשירים ״מוזלים״. טוב לא באמת מוזלים, הם רק לא יקרים כמו מכשירי הדגל החדשים, הם עולים כמו מכשירי הדגל  שנמכרו עד כה. 

אז מה בעצם מוזל? 

הרבה יותר חשוב להבין מה נשאר: 

  • המעבד הכי מתקדם – נשאר 
  • המצלמות הכי מתקדמות – רובן נשארו, אלה החשובות באמת נמצאות שם. באייפון xr המצלמה החשובה נשארה. 
  • סוללה – בהתאם לגודל המכשיר נשארה 
  • טעינה אלחוטית – נשארה 

מה איבדנו? 

  • חלק מהמצלמות 
  • חלק מהעמידות למים. המכשירים עמידים אבל לא כמו הדגל
  • מסכים – סופר איכותיים, אך לא משלבים את מיטב הטכנולוגיות 

אז למה גלקסי 10 אי הדגם הכי טוב לרוב המשתמשים ? 

רובנו, משתמשים פשוטים, לוקחים תמונות מידי פעם, רוב הזמן מדברים בטלפון ובוואטסאפ, גוללים את הפייסבוק לדעת ועוד כל מיני שימושים שכל מכשיר פשוט יוכל לבצע ולספק הנאה רבה. 

הגלקסי 10, מכיל זוג מצלמות באיכות בלתי נתפסת, כולל צילומי פורטרט אופנתיים וסופר איכותיים, טעינה אלחוטית מהירה, מסך oled מהרמה הגבוהה ביותר והוא לא קמור! מבחינתנו יתרון אדיר. גם שילוב של מגן מסך לגלקסי ייעשה בצורה טובה יותר מפני שהמסך שטוח. גם רוב מה שתראו במכשיר יראה יותר נורמאלי מאשר המסך המקומר. 

לדעתנו, המסך בגלקסי 10 אי הוא יתרון אדיר. מסך שטוח, oled עם תמיכה בכיול צבעים בתקנים המחמירים ביותר, פשוט תענוג. הוא גם ישמר לאורך זמן יותר בשילוב של מגן מסך איכותי. בנוסף לכך, המסך רחב יותר ונוח יותר לרוב השימושים במכשיר. 

המכשיר עצמו קומפקטי ביותר עם מסך בגודל מרשים מאוד – 5.8״ , אך באמצעות איכות המסך תקבלו תצוגה מרהיבה שכנראה שתעשה מעל ומעבר גם במבחן הזמן! 

מעל 1000₪ של חסכון יישמרו לכם בחשבון הבנק לקניית אביזרים ו/או פשוט כסף שמושקע על יכולות שאנחנו לא באמת צריכים. מי מאיתנו באמת ילך לצלול עם המכשיר בעומק 2 מטר ל30 דק׳? זה לא באמת נועד לכך. אנחנו צריכים את ההגנה נגד מים רק למקרה והמכשיר יפגוש מים בטעות. והמצלמה עם העדשה הרחבה גם מיועדת רק לצילומים מסוג מסוים ולא באמת מתאימה לרוב המשתמשים. 

למי כן מתאימים מכשירי הדגל Galaxy S10, S10+? 

המכשירים האלה מתאימים למי שבאמת אוהב את המסך הקמור של סמסונג, מי שבאמת אוהב מסך מאוד גדול (דגם הפלוס כמובן), מי שצריך את המצלמה הרחבה (צילומי ספורט או סלפי קבוצתיים), מי שבאמת רוצה את הקצת מעבר למה שבאמת יש במכשיר הבסיסי. 

העתיד עם המכשיר 

המכשיר מכיל את רוב הכנולוגיות החשובות בכדי להישאר רלוונטי למספר שנים קדימה, המעבדים בגלקסי אס 10 אי הם הטובים ביותר שיש היום לסמסונג להציע, המצלמות איכותיות ביותר, סוללה בנפח גדול במיוחד, איכות חומרים ברמה הגבוהה ביותר שיש לסמסונג להציע, עמידות למים ברמה מספקת לרוב המשתמשים. המכשיר עצמו יחזיק לכמה שנים טובות יחד עם כיסוי טוב ומגן מסך איכותי תוכלו להנות מהמכשיר לשנים רבות וארוכות. 

לינק להשוואה טכנית:

https://www.samsung.com/us/mobile/galaxy-s10/compare/?device-1=samsung-galaxy-s10&device-2=samsung-galaxy-s10%2B&device-0=Galaxy%20S10e