מחברים אותך לעתיד

השירותים שיגיעו לאייפון שלכם

Apple-news-plus-natgeo-iphone-ipad-macbook-pro-screen-03252019

מה בפוסט?

אפל השיקו ביום שני 25/03/2019 שירותים חדשים עבור המשתמשים. אפל מעוניינים להשתלט קצת יותר על חיינו הדיגיטליים ולהשתתף בהם יותר. בנוסף, אפל רוצה להיות מקור מידע אמין בטוח ואיכותי ללקוחות שלה. ואני מדגיש – בטוח. חלק בלתי נפרד מהאירוע דובר על רמת האבטחה שיש בכל אלמנט ובכל שירות שהם מציגים, הפילוחים וההתאמה ללקוח מתבצעים אך ורק בתוך המכשיר ולא מועברים לאף גורם שלישי. המידע הוא של המשתמש בלבד ולא מועבר לאף אחד, כולל את אפל. 

ההפתעה הגדולה של האירוע

בשבועות האחרונים השמועות לא הפסיקו לזרום וכמעט כל מה שאפל השיקו היה צפוי וידוע מראש, אך לא כך היה הדבר כאשר אפל הציגו את כרטיס האשראי שלהם. אפל בעצם הופכת לחברת אשראי ממש כמו Visa / American Express וכד׳. השירות מאפשר ללקוחות בעלי חשבון בנק פעיל בארה״ב להירשם ולקבל כרטיס אשראי מעוצב להפליא העשוי מטיטניום. הכרטיס מעוצב בצורה מנימליסטית כיאה לאפל. השליטה על הפעולות הנעשות באשראי והשליטה על ההוצאות החודשיות כולל נתונים מתקדמים, הכל נעשה דרך אפליקציה ייעודית. בנוסף לכך, כרטיס האשראי מספק עד 3% כסף מזומן בחזרה, לא נקודות, 3% כסף מזומן בחזרה, בחשבון, באותו היום. בלי תכניות לא ברורות. 

ההצעה של אפל מפתה ביותר והצפי הוא שכנראה הרבה מאוד אנשים יצטרפו לשירות. בעצם למה לא? אין עלויות, רק כסף חזרה במקום. שליטה מלאה על ההוצאות דרך אפליקציה של אפל ועוד פיצ׳רים רבים שנשמעים מאוד אטרקטיביים. 

אנחנו משערים שאפל הולכת להיות אחת מחברות האשראי הגדולות בעולם, כמו למשל שהפכו לחברת השעונים הגדולה בעולם וחברת האוזניות הגדולה בעולם. ההצעה של אפל פשוטה, ראויה ואטרקטיבית. 

אפל +News 

אפליקצית החדשות של אפל כבר קיימת מספר שנים, אך עכשיו מוצגת תפנית ביכולות של האפליקציה. הפלוס מייצג את השירות החדש, אשר מספק מגזינים מלאים המותאמים במיוחד לאפליקציה וניתנים לקריאה מהאייפון, אייפד או מק. 

השירות של הניוז + הוא השירות היחיד אשר זמין לשימוש עכשיו. אפל הציגו מספר חידושים שרובם אינם זמינים וכנראה שעדיין לא מוכנים לשימוש באמת. 

השירות של אפל ניוז+ כרוך בתשלום של 9.99$ לחודש ומאפשר שיתוף עם כל המשפחה ללא תוספת תשלום. 

השירות כולל את רוב המגזינים היוקרתיים ביותר: נטיושנל ג׳יאוגרפיק, ווג, קאר אנד דריבר, טרבלר, בון אפטיט, אסנס ועוד רבים אחרים, סה״כ מעל 300 מגזינים וכנראה שיצטרפו עוד רבים. https://share.newsroom.apple/newsroom/embed/videos/?embedvideoid=5f61ae391061027308b28eda40c17cff

אפל TV+

הוא שירות סטרימינג אשר מציג את התכנים אשר אפל מפיקה ויוצרת בעצמה. 

התכנים יהיו בלעדיים ולא יוצגו באף שירות אחר.  

אפל שכרה לשורותיה את מיטב המפיקים, השחקנים ויוצרי התוכן מהוליווד בכדי לספק שירות בלעדי ויוצא מן הכלל. 

כן גם על מה שנצפה אפל רוצה להשתלט. 

המחיר של השירות עדיין לא הוצג.

אפל Arcade

השירות מאפשר לשחק במשחקים מאפסטור בעלות חודשית קבועה, ללא הגבלה, ללא תוספת תשלום בתוך המשחק כך שילדים יוכלו לשחק באופן חופשי לחלוטין ולא לייצר חשבונות בלתי נגמרים של תשלומים הזויים. השירות יאפשר להנות ממעל 100 משחקים שלא יהיו באף פלטפורמה אחרת ויהיה בלעדיים לאפסטור ולשירות. 

במשחקים לא יהיו פרסומות בכלל וכמובן יקבלו עדכונים שוטפים, המשחקים יהיו זמין באייפון, אייפד, אפל TV  וגם במק. המשתמשים גם יוכלו להתחיל משחק במכשיר אחד ולעבור למכשיר אחר ולהמשיך בדיוק היכן שהפסיקו. פשוט אפל.

בנוסף לכך, ניתן להוריד את המשחקים למכשיר עצמו ולשחק בהם גם כאשר מנותקים מהאינטרנט. 

גם השירות הזה יהיה פתוח לשיתוף משפחתי ללא תוספת תשלום. 

המחיר של השירות עדיין לא הוצג. 

העתיד של אפל

אפל מבינים שבמכירת מכשירים הם דיי הגיעו לתקרת הזכוכית ולכן ראינו בתקופה האחרונה שאפל מעלים את המחירים של המכשירים יחד עם האיכות שלהם ואורך החיים. הם מבינים שהצמיחה תגיע לא רק ממכשירים חדשים כמו איירפודס, היא תגיע מהצעה של שירותים נוספים המתממשקים באופן מושלם עם המכשירים והתוכנה של אפל. אפל ממשיכה להעמיק ולהרחיב את האקוסיסטם שלהם באמצעות שירותים נוספים ללקוחות קיימים. 

העתיד של אפל בהחלט מאוד מסקרן, היו חברות בסדרי גודל דומים שפשוט נעלמו, נראה שאפל מבינים את העתיד היטב ואיך לשמור על חברה בסדר גודל כזה. כל הכבוד טים קוק?! מה אתם אומרים?