מחברים אותך לעתיד

העתיד – לא מפחיד

bright-bulb-close-up-296324

מה בפוסט?

מהו משהו מפחיד בעצם?

הסיבה שאנחנו בדרך כלל מפחדים היא אי וודאות, משהו שאנחנו לא מכירים, לא יודעים למה זה יגרום. אם נאמר אני אהיה צריך לבחור בין שלושה כפתורים בכדי להרוויח משהו מבלי שאני יודע למה כל כפתור גורם, אני כנראה יכנס ללחץ כי אני לא יודע על מה אני לוחץ ומה תיהיה התוצאה. אם אני רוצה להתחיל שיחה עם מישהו שאני לא מכיר כנראה שזה יגרום למעט רתיעה כי אני לא יודע איך הוא/היא יגיבו ולאן השיחה תוביל. גם אם זה חיובי, גם אם אני מגיע ממקום עם יתרון, כנראה שזה יהיה מעט מרתיע.

אם כך, העתיד בעצם אמור להיות מאוד מפחיד. מה יהיה? מה יעלה בגורלנו? המכונות ישתלטו עלינו? המחשבים יהיו יותר חכמים מאנשים? לאנשים לא יהיה תפקיד בעולם?

אז זהו, שלא. כנראה שיהיה איזשהו איזון ושליטה של בני האדם על המחשבים. אנחנו נקבע בעצם מה אנחנו רוצים שהם יעשו ומה לא, וכנראה שגם הממשלה תפקח. ואיך נמנעים מהלחץ? פשוט מאוד, לומדים. אפשר לקרוא וללמוד על איזה טכנולוגיות עובדים כרגע, מה מפתחים, באיזה טכנולוגיות אנשים הולכים להשתמש וכמובן, אפשר פשוט לשבת, לעצום עיניים ולחשוב איך כל זה הולך לקרות. ואולי אפילו יעלה לכם רעיון לאיזה סטארט אפ בתחום. אז עכשיו שהלחץ קצת ירד, אתם מוזמנים לעקוב אחרי האתר בכדי לקבל את כל העדכונים והמידע הרלוונטי בכדי שהעתיד לא יהיה מפחיד.

מה בעצם צריך לדעת בכדי שהעתיד לא יהיה מפחיד?

קודם כל נדבר על הטכנולוגיות שכבר ממש עומדות לנחות בחנויות הקרוב לביתנו כמו: סמארטפונים מתקפלים (אפילו אולי אייפון מתקפל? מאוד מעניין מה אפל מכינים שם), מכוניות חשמליות, מכוניות אוטונומיות, כלי תחבורה אישיים , כלי תחבורה שיתופיים וחדשות מעניינות נוספות.

המטרה היא לספק תוכן איכותי ביותר ולא בכמויות. נשתדל שהכתבות יהיו ארוכות ובעלות ערך, עם מידע רלוונטי ואיכותי. ספרו לנו, מה הייתם רוצים לקרוא? איזה תחום הכי מעניין אתכם? מה הכי לא ברור לכם בעתיד הקרוב שהייתם רוצים לקבל עליו מידע?

אגב עתיד, אתם שואלים למה הבלוג הזה כתוב לבן על גבי שחור? כי זה העתיד!
בעתיד הלא רחוק כל הממשקים שאתם עובדים מולם יעבור לDark Mode, מצב בו הרקע בצבע שחור והתכנים בצבעים בהירים יותר. למה בעצם זה הולך לקרות? מפני שהמסכים מסנוורים אותו כל הזמן עם האור הלבן שהוא אינו בריא לעיניים. המסכים של העתיד הם מסכים בטגנולוגיית oled אשר מאפשרת רק לפיקסלים שצריכים לייצר צבע להידלק ולא כל הפאנל כמו בטכנולוגיית LCD.
בנוסף לכל היתרונות – זה גם חוסך בצריכת החשמל של המכשיר.

לנו נשאר רק לאחל קריאה מהנה ובריאה.