מחברים אותך לעתיד

ברוכים הבאים לגיקים

accessories-business-camera-62689

מה בפוסט?

ברוכים לאתר האינטרנט גיקים! האתר הוקם בכדי לאפשר לכם למצוא תכנים שרלוונטים לכם. במידה ואהבתם את אחד המאמרים באתר כנראה שתאהבו גם את שאר המאמרים. ואם הכותרת לא לגמרי עושה לכם את זה, תנו צ׳אנס זה ישתלם. כמו כן, תוכלו למצוא באתר גם המלצות למוצרים איכותיים שנבדקו בקפידה לפני פרסום וגם ננסה להביא לכם מבצעים שווים. 

הנושאים שנכתוב עליהם באתר הם: סלולר, מחשבים, טכנולוגיה, רכבים, תחבורה אישית (קורקינטים ואופניים חשמליים ונקווה להפתעות נוספות בתחום), חלליות שטסות לבדוק את הירח (אהמ אהמ SpaceIL) וכמובן ואולי הכי חשוב – מה שמעניין אתכם. 

אנחנו מרגישים שאנחנו עומדים בפני תקופה מדהימה של חידושים ושינויים מהותיים בעולם. שינויים שהולכים להשפיע לכולנו על חיי היום יום ולהשפיע על האופן שבו אנחנו מבלים בחיינו, אז החלטנו שיהיה נכון כמובן לתעד את המהפכות הקטנות שהולכות לשנות לנו את החיים. 

בתחוםהסלולר כבר התחלנו לראות את הסמארטפונים המתקפלים שהופכים לטאבלטים. אומנם רק 2-3 כאלה הושקו, אבל אל דאגה מבול שלם שיגיע מכל יצרנית ואפילו יותר מדגם אחד יגיעו בשנים הקרובות. אבל בתוכנו, אנחנו ממש מרגישים כאילו הסמארטפונים לא כאן לתמיד, לא בתצורה הנוכחית ולא בתצורות אחרות. אנחנו מאמינים במחשוב לביש, כזה כשלא נרגיש צורך להרים ובטח לא לחפש אותו כשצריך אותו. כל המידע יהיה זמין כל הזמן עלינו. 

בתחוםהרכבים השלב הבא ברכבים הוא מעבר לרכבים חשמליים לגמרי יחד עם אוטונומיה חלקית כבר עכשיו ובעתיד אוטונומיה מלאה. בעתיד העוד יותר רחוק כנראה שלא נרכוש רכב ופשוט רכבים אוטונומיים יסעו על פי דרישה, ממש כמו מונית, רק שמחשב מנהל את התחנה ומחשב אחר נוהג את הרכב. ברמה העירונית, כנראה שגם מערכות הרמזורים יהיו מסונכרנות וידעו לווסת את התנועה בצורה יעילה פי כמה.
אז למה שאנשים יסעו באוטובוס ולא במונית? הרי אם אין כוח אדם ברכבים ובתחנת המוניות, לכן המחיר אמור להיות כמעט זהה. אז לא צריך יותר אוטובוסים או רכבות? אבל מה עם העומסים בתוך הערים? כנראה שהם יהיו גבוהים במיוחד, ולכן יהיה מיסוי גבוהה יותר על רכבים קטנים, אז כן יהיו רכבות ואוטובוסים יעילים יותר, שגם אותם ינהל וינהג מחשב. 

אפשר לכתוב על זה עוד שורות רבות, ועוד נכתוב… 

תחבורהאישיתהעתיד כבר כאן, עשרות אם לא מאות אלפי קורקינטים ואופניים חשמליים נמכרו כבר בישראל. חלקם שייכים לחברות השכרה ומפוזרים ברחובות ללא בעלים וחלקם שייכים ללקוחות פרטיים שמתניידים איתם ממקום למקום ככלי תחבורה עיקרי. בדרך כלל לכאלה שגרים ועובדים באותה העיר או בשילוב עם רכבת. 

אינטרנטודיגיטלמה חדש בעולם האינטרנט והדיגיטל, מה קורה בפלטפורמות השונות, איך תוכלו להיעזר בפלטפורמות הללו בכדי למצוא את התכנים הרלוונטים לכם ועוד. 

כמו כן, נמליץ על אתרי תוכן נוספים, ערוצי יוטיוב מעניינים, טוויטרים ששווה לעקוב ואולי אפילו חשבון אינסטגרם שהוא אינו צהובון. 

אז, ספרו לנו מה אתם חושבים על העתיד? 

איזה גאדג׳ט אתם הכי אוהבים?

על מה הייתם מעוניינים ללמוד עוד? 

איפה אתם קוראים היום את המידע שלכם? 

מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה ולקבל התראות על מאמרים חדשים.