מחברים אותך לעתיד

אייפון 8 פלוס – האם כדאי ב2019 ?

oliur-119663-unsplash

מה בפוסט?

אייפון 8 פלוס הוא סמל, הדגם הזה הוא הדגם האחרון בתצורה הזאת שמלווה את האיפונים החל מהאייפון 6 / פלוס. התצורה הזאת ליוותה את אפל 4 שנים ברציפות, יוצא דופן בצורה בלתי רגילה בעולם של הסמארטפונים. בזמן שיצרניות מחליפות את כל הליין של הסמארטפונים שלהם ואת השמות פעם בשנה, אפל ממשיכה בשלה ו4 שנים ברציפות משיקה את אותו הדגם רק מעט יותר טוב עם מעט שיפורים לרכיבים אך ללא שום שינוי בחווית המשתמש. 

סוס מנצח לא מחליפים 

כשאפל משיקים עיצוב חדש למכשיר, ניתן לרכוש אותו ללא חשש שאולי הדגם הבא יהיה מטורף לגמרי, אפל מעצבים מוצרים שהעיצוב שלהם נשאר לשנים ארוכות ולרוב גם הופך לסמל, כמו האייפון 6 פלוס לדוגמא, אשר הפך מהר מאוד לתצורה המקובלת בעולם הסמארטפונים ורבים העתיקו אותו. האמת היא שהעיצוב של חזית המכשיר, המסך והמסביב, הם אלו שהפכו לסמל, והם איתנו מהאייפון הראשון, ככה שהעיצוב ליווה אותנו כעשור בבסיסו. 

העיצוב, החוויה והאופי של המכשיר נראו והרגישו כעשור בדיוק אותו הדבר. מי שאהב את זה יכל לרכוש את האייפון 8 פלוס ולהישאר איתו לעוד שנים ארוכות ומי שרצה חידוש ושינוי קטן אבל גדול עבר לאייפון x. 

אגב, אם אתם מעוניינים שהמכשיר שלכם ישאר באמת לשנים ארוכות ותמיד יראה טוב, אנחנו ממליצים להשתמש בכיסוי מגן איכותי אשר יגן על המכשיר. אם אתם לא מוכנים לפגוע בעיצוב המכשיר לקלירלי יש כיסוי מגן לאייפון 8 פלוס מצוין אשר מספק הגנה אידיאלית יחד עם שמירה על העיצוב המקורי של המכשיר. יש להם גם מגן מסך לאייפון 8 פלוס שלהם מצוין ובכלל לא מורגש על המכשיר. הכיסויים והמגנים של קלירלי מומלצים ביותר ומספקים גם תמורה מצוינת למחיר שלהם. 

2019, האייפון 8 פלוס עדיין רלוונטי? 

יש משתמשים רבים שאהבו מאוד את התצורה הקודמת של המכשיר והם אינם מוכנים להחליף ולשנות את ההרגלים שלהם ולהשתמש בfacr id במקום בקורא טביעת האצבע, לכאלה משתמשים המכשיר יכול להיות אידיאלי, הוא כולל טכנולוגיות חדישות במיוחד, מעבדים עוצמתיים, קורא טביעות אצבע משובח, מצלמה מצוינת ובעצם כל מה שצריך בסמארטפון בשנת 2019, הוא בטוח לא יאתכזב. חשוב מאוד לזכור כי גם באייפון 8 פלוס אין יציאה לאוזניות, עדיין צריך להצטייד במתאם או באוזניות אלחוטיות. 

למי האייפון 8 פלוס לא מתאים? 

מי שמחפש את החדשות. מי שרוצה מכשיר שונה, חידושים, אופן שימוש במכשיר שונה לגמרי. לכאלה אנשים הוא לא יתאים ואנחנו נמליץ על האייפון איקס אס מקס. במידה והתקציב מעט מוגבל ניתן לרכוש את האייפון איקס אר או אייפון איקס ולהנות מכל החידושים האפשריים. באופן כללי נמליץ יותר על אייפון איקס אר מפני שהוא מכיל את חיישן הפנים החדיש והמהיר יותר וכולל מעבדים חזקים משמעותית שיחזיקו ליותר שנים. 

אז מה מחליטים? 

על הטוב ביותר בשבילכם. מה שאתם מרגישים איתו יותר בנוח, מה שעושה לכם את זה יותר. ואולי בכלל יש לכם אייפון 7, אולי תוכלו להישאר איתו לעוד חצי שנה עד לצאת האייפון החדש שיצא. 

אנחנו גם מאמנים שבשלב מסויים אפל יוצאו איזשהו עדכון לאייפון 8 או 8 פלוס כמו שהיה עם ה SE. יותר סביר שזה יהיה לאייפון 8 הרגיל, יקבל עדכון למעבד, מצלמה ושאר החומרה. 

Photo by Oliur on Unsplash